075 | Krajina s růžovými chalupami
Šťastná-Matějíčková Marie
1920 - 2000
- sale price: 20 000 CZK
- Sale Exhibition February 2015
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
60 x 90 cm; olejová tempera; lepenka; nedatováno; signováno vpravo dole M. Šťastná.